Кинотеатр » Новости » Як принц Вільям і герцогиня Камілла відреагували на новий сезон "Корони"

Закладки Як принц Вільям і герцогиня Камілла відреагували на новий сезон "Корони"

Як принц Вільям і герцогиня Камілла відреагували на новий сезон "Корони"


Одним з головних інфоприводів минулого тижня стала прем'єра нового сезону серіалу «Корона», який присвячений історії британської королівської сім'ї.
Четвертий сезон проекту від Netflix розповідає історію нещасного шлюбу принцеси Діани. Незважаючи на те, що глядачі дуже тепло зустріли продовження, самі члени королівської сім'ї поставилися до проекту дуже прохолодно.

Особливо історія, розказана в новому сезоні, не сподобалася старшому синові Діани - принцу Вільяму. Один з друзів принца Чарльза дав інтерв'ю виданню The Daily Mail, в якому розповів, як Вільям відреагував на серіал.

«Герцог Кембриджський не дуже задоволений цією історією. Він відчуває, що історію його батьків експлуатують і що вони представлені в неправдивому, спрощеному світі, і це все заради грошей», - стверджує інсайдер.
«В даному випадку це зачіпає події, які відбулися в дуже важкі часи 25 або 30 років тому, без роздумів про чиїсь почуттях. Це неправильно і несправедливо, особливо коли багато речей не відповідають дійсності».

19-11-2020, 09:00


Смотрите также