Кинотеатр » Новости » Лану Дель Рей звинуватили в дискримінації кольорових людей

Закладки Лану Дель Рей звинуватили в дискримінації кольорових людей

Лану Дель Рей звинуватили в дискримінації кольорових людей
Лана анонсувала свій новий музичний альбом: співачка показала обкладинку і трек-лист. А згодом виконавиця порадувала фанатів кліпом на пісню «Chemtrails Over The Country Club».

Ось тільки не обійшлося без критики: Лану звинуватили в дискримінації кольорових людей через обкладинку майбутнього альбому. Як з'ясувалося пізніше, на обкладинці співачка оточена близькими подругами - і серед них не виявилося жодної темношкірої дівчини. Не знаючи про принцип підбору моделей для фото, підписники засудили Лану за відсутність репрезентації кольорових людей.Виконавиці довелося пояснювати ситуацію:

"Я б хотіла висловитися щодо всього, що відбувається в цьому році! Це не було навмисно, тут мої найкращі друзі, якщо вже ви питаєте. І хай йому грець! Як це буває, коли справа стосується моїх дивовижних друзів і цієї обкладинки, так, на цій фотографії з пластинками є кольорові люди, і це все, що я скажу про це. Але дякую. Моя прекрасна подруга Валері з Дель Ріо Мехіко, дорога Алекс і моя прекрасна подруга Дакота Рейн, а також моя мила Тетяна. Ми всі - прекрасна суміш всього. Деякі більш, ніж інші, і це помітно, і відзначається в усьому, що я роблю. За 11 років роботи я завжди була надзвичайно інклюзивною, навіть не прагнучи такою бути. Мої найкращі друзі - репери, мої бойфренди були реперами. Мої дорогі друзі з усіх кінців світу, так що перше, ніж ви знову піднімете питання про кольорових людей: я не штурмую столицю, я буквально міняю світ, вкладаю своє життя, свої думки і любов 24/7. Поважайте".

Проте, слова співачки не заспокоїли фанатів. На думку деяких з них, Лана зосередилася на «привілеї білих» і своєму іміджу, хоча вона могла б обговорити проблему різноманітності і спокійно прийняти критику в свою сторону.

13-01-2021, 18:00


Смотрите также