Кинотеатр » Новости » Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк прокоментувала нову роль в серіалі Marvel

Закладки Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк прокоментувала нову роль в серіалі Marvel

Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк прокоментувала нову роль в серіалі Marvel


Зірка «Гри престолів» Емілія Кларк в квітні цього року погодилася зіграти в новому супергеройському серіалі Marvel. «Секретне вторгнення» (Secret Invasion), що розширює кіновсесвіт, вийде на стрімінговому сервісі Disney+. У новому інтерв'ю зірка пояснила, чому погодилася на роль в цьому проекті.

«Я думаю, все, що вони роблять зараз, - це круто, захоплююче і актуально. Бути частиною цієї сім'ї - значить для мене: «Боже мій, я в компанії таких крутих хлопців. Це так класно!» Чесно кажучи, люди, які створюють цей серіал, і підштовхнули мене до того, щоб мені дійсно захотілося знятися в ньому. На мій погляд, вони всією душею і серцем живуть цим проектом», - розповіла зірка Comicbook.

Деталі сюжету не розкриваються. Не ясно, кого буде грати актриса, але за даними Comicbook «Секретне вторгнення» зосередиться навколо героїв коміксів Ніка Ф'юрі (Семюел Л. Джексон) і Талоса (Бен Мендельсон). Персонажі повинні врятувати Землю від вторгнення представників інопланетної раси Скруллів. У серіалі також з'являться Кінгслі Бен-Адір і Олівія Колман.

10-06-2021, 09:00


Смотрите также