Кинотеатр » Новости » Меган Маркл працює над новим проектом Netflix разом з чоловіком Елтона Джона

Закладки Меган Маркл працює над новим проектом Netflix разом з чоловіком Елтона Джона

Меган Маркл працює над новим проектом Netflix разом з чоловіком Елтона Джона


Незважаючи на те, що після народження другої дитини Меган Маркл і принц Гаррі взяли відпустку і вирішили увесь час присвятити Лілібет Діані, в пресі новини про цю пару з'являються з тією ж регулярною частотою. Так, 13 липня стало відомо, що скандальне інтерв'ю «бунтівних» герцогів було вирішено номінувати на престижну премію «Еммі».

Увечері 14 липня з'явилася інформація про те, що Меган працює над багатосерійним мультфільмом про пригоди 12-річної дівчинки. Про це повідомляють журналісти Daily Mail, уточнюючи, що новий проект Маркл транслюватиметься на платформі Netflix. Другим креативним і виконавчим продюсером стане чоловік британського співака Елтона Джона - кінорежисер Девід Фернішер. Відомо, що всесвітньо відомий артист досить дружний з парою. До слова, Девід вже розповів, що мультфільм буде розповідати про пригоди 12-річної дівчинки, яка намагається долати щоденні труднощі.

«Меган, герцогиня Сассекська, і я глибоко захоплені тим, щоб донести надихаючі і позитивні історії видатних жінок з усього світу до глобальної аудиторії різного віку», - пояснив чоловік Елтона Джона.

16-07-2021, 12:00


Смотрите также