Кинотеатр » Новости » 6 осінніх фільмів, які хочеться переглядати щороку

Закладки 6 осінніх фільмів, які хочеться переглядати щороку

6 осінніх фільмів, які хочеться переглядати щороку


Згідно з дослідженнями, більшість людей вважають осінь найзатишнішою порою року, і, незважаючи на холод і сіре небо, саме цей сезон запам'ятовується теплом і душевністю. Перегляд серіалів під шум дощу, вечірні розмови в пледі з гарячою чашкою чаю, прогулянки по алеях в парку під шелест опалого листя... Всі ці осінні радості доповнюються переглядами фільмів, від яких стає ще затишніше. "Більше" зібрав кращі кінострічки, які варто подивитися восени.

1. «Якщо я залишуся», 2014
Кінострічка з Хлоєю Морец в головній ролі описує думки дівчини, яка залишилася між небом і землею. Після аварії, в якій загинула вся сім'я Мії, їй доводиться вибирати - залишити землю або залишитися, знайшовши свій сенс життя. Картина, що відкрила юну американську актрису, розкриває вічну тему щастя. У процесі своїх спогадів про повсякденні моменти життя юна героїня розуміє, що любов до батьків, до музики, до коханого хлопцеві і є її якорем. Життєстверджуючий фільм з осінніми кадрами американського передмістя налаштовує на приємну осінню меланхолію і змушує філософствувати всередині себе.

2. «Будинок біля озера», 2006
Один із найбільш естетичних осінніх фільмів, розповідає про кохання між героями, що знаходяться в різних часових просторах, але проживають в одному будинку - на березі озера. Красива архітектурна споруда, обрамлена сосновим лісом, стає місцем, де розігруються їх невидимі зустрічі - завдяки листуванню. У кадрі: красиві інтер'єри на тлі прибережного пейзажу подарують затишок і тепло листопадового дня, коли падає перший сніг.

3. «Пенелопа», 2006
Сучасна кіноказка про лондонську аристократку Пенелопу стала однією з перших продюсерських робіт Різ Візерспун, яка сьогодні знімає такі вдалі тв-проекти і фільми, як «Велика маленька брехня», «Дика» і «В гостях у Елліс», «Ранкове шоу», і багато інших. У центрі сюжету - пошук себе, перше кохання і дорослішання, з якими стикається кожна дівчина. Дія фільму, що відбувається на тлі лондонських вулиць, занурює в атмосферу дощової осені туманного Альбіону.

4. «Фантастичні звірі і де їх шукати» (2016)
Передісторія про світ Гаррі Поттера, знята за сценарієм Джоан Роулінг, стала одним з кращих подарунків поттероманам і розкрила загадку про світ, який був до появи відомого чарівника. Нью-Йорк початку 30-х років, містичні істоти і неповторна атмосфера осіннього світу заворожують з перших кадрів. Ідеальна кінострічка для вечора, незадовго до Хелловіну.

5. «Осінь в Нью-Йорку» (2000)
Власник ресторану в Нью-Йорку славиться своєю легковажністю і любов'ю до скороминущих романів, але зустріч з молодою Шарлоттою змінює його життя і перевертає уявлення про власне щастя. Осіннє листя Центрального парку, нью-йоркські вулиці і юна Вайнона Райдер стали ідеальними елементами одного з найяскравіших листопадових фільмів.

6. «Солодкий листопад» (2001)
Зворушливий фільм про кохання всупереч усьому, за сюжетом якого головний герой закохується в важко хвору дівчину. Її оптимізм, краса, віра в краще допомагають герою переглянути своє ставлення до життя, підкоряючи своєю безтурботністю та вмінням бачити те, що дійсно важливо. Кадри Центрального парку і Шарліз Терон в затишних кардиганах давно знайшли мільйони шанувальників і стали класикою кінематографу.

7-09-2021, 21:00


Смотрите также