Кинотеатр » Новости » Кейт Міддлтон і принц Вільям лютують через новий фільм про Меган Маркл і принца Гаррі

Закладки Кейт Міддлтон і принц Вільям лютують через новий фільм про Меган Маркл і принца Гаррі

Кейт Міддлтон і принц Вільям лютують через новий фільм про Меган Маркл і принца Гаррі


Вчора на американському телеканалі Lifetime відбулася прем'єра фільму «Гаррі і Меган: Втеча з палацу» (Harry & Meghan: Escaping the Palace). Мова в ньому йде про події, що сталися трохи більше року тому: тоді герцог і герцогиня Сассекські оголосили про складання з себе королівських обов'язків.

Як повідомляють інсайдери, Кейт Міддлтон і принц Вільям розлютились після перегляду картини. Справа в тому, що герцог і герцогиня Кембриджські, в ролі яких у фільмі знялися Джордан Уейлен і Лора Мітчелл, постали перед глядачем в безсторонньому образі, а їх помічниця і зовсім зображена справжнім монстром.

За сюжетом "права рука" герцогів зневажливо ставиться до Меган Маркл і сварить між собою королівських братів - Вільяма і Гаррі. При цьому, всі розуміють, що даний персонаж є прототипом Ханни Кокберн-Логі.

У реальному житті Ханна працює секретарем герцогині Кембриджської, супроводжує Кейт на зустрічах і складає її робочий графік. Однак у фільмі помічниця «зображена справжнім монстром» через деякі вчинки щодо королівських осіб. Вона перекручує ім'я Меган і не дозволяє Вільяму і Гаррі стояти поруч на балконі Букінгемського палацу під час параду Trooping The Colour в честь дня народження Єлизавети II.

Також критику експертів викликає образ принца Вільяма. Герцог Кембриджський у фільмі виставлений лиходієм. Принц Гаррі, у виконанні актора Джордана Діна, засуджує Вільяма за те, що він не вважає расизмом висловлювання членів королівської сім'ї про колір шкіри Арчі, першу дитину герцога і герцогині Сассекських.

До слова, в перших відгуках про картину вже з'явилися негативні коментарі. Новий фільм про принца Гаррі і Меган Маркл назвали «несмачним і огидним» через ті асоціації, на яких вирішили зіграти режисери фільму.

8-09-2021, 09:00


Смотрите также